Jmenuji se Radek Lacina a v grafických kruzích jsem proslul pod svým pseudonymem MadBear. 
Před více než 20 lety jsem vplul do rozbouřených vod grafického designu, marketingové komunikace a médií. Studia marketingu mi poskytla spolehlivý škuner, s nímž jsem kotvil v řadě významných přístavů. 
Jako designer jsem vtiskl tvář řadě dlouhodobých firemních klientů (InPHARM, Edukafarm, Asseco Solutions, Helios, Helios Partner, Czech Aviation Training Centre, Pentagen, Grafton Recruitment, OKsystem, LuxoProfi, TP Slaný, Prevedig, Ami Praha, TTC Telekomunikace, E-Consulting Czech, Powerbridge a desítky dalších). 
Své dovednosti jsem si obohacoval i na manažerských pozicích ve firemním marketingu či při spolupráci s reklamními agenturami.
Mám za sebou tisíce realizovaných projektů všech velikostí. Od velkých rebrandingů nadnárodních firem, po podporu prodeje menších společností.
Co nabízím:

značky, loga, firemní identita

Tvorba identity, která vás odliší - pomohu vám s tvorbou loga a vizuální identity, které budou vás odlišovat od konkurence a přinášet vám úspěch.
webdesign, on-line kampaně
Webdesign na míru - spolupracuji s vámi na tvorbě webové stránky, která bude přesně odpovídat vašim potřebám a cílům. Zvyšuji vaši viditelnost online - mé  bannerové kampaně vám pomohou získat nové zákazníky a zvýšit povědomí o vašem podnikání.

tiskový design (veškeré materiály na podporu prodeje)
Profesionální tiskový design na míru - mé návrhy materiálů jsou navrženy tak, aby nejen vypadaly skvěle, ale také plnily svůj účel a pomáhaly vám dosahovat úspěchů.


ODESLAT
Děkuji
Back to Top