Dobrý den, já jsem Radek Lacina, grafický designer a webdesigner
Před dvaceti lety jsem se vrhl do divokých vod grafického designu a reklamy s nadšením mladého dobrodruha. Od té doby jsem poodhalil závoje mnoha projektů různých velikostí a barev, spolupracoval jsem s klienty od těch největších hráčů na trhu po ty zajímavé podnikatele na začátku své cesty.
Můj specializační koktejl? Tvorba a posilování značek, webdesign, tisková grafika, interiérový design a online kampaně, to je můj chleba s máslem. Ale nechci se zastavit jenom u toho. Rád se vrhnu i do tvorby videí a animací, protože kde je vůle, tam je cesta, že?
Každý projekt je pro mě jako nová stránka v knize dobrodružství, plná překvapení a výzev. Ale když se na to zpětně podívám, každý z těch projektů mi dal nejenom zkušenosti, ale i příběh k vyprávění. A já rád vyprávím příběhy - vaše příběhy, které pomocí grafického designu a kreativity přináším do života.
Takže pokud hledáte někoho, kdo dokáže vaše nápady proměnit ve vizuální poezii a vaše projekty zhmotnit do podoby, která osloví nejenom oči, ale i srdce, jsem ten pravý člověk pro vás. Společně můžeme přenést vaše myšlenky do světa plného barev a inspirace.
Back to Top